Техаському мільярдеру-аферисту загрожує 250 років тюрми

Загальний збиток, що зазнали понад 6 тисяч клієнтів фінансової піраміди, оцінюється в 8,5 мільярда доларів.

Голові фінансової групи Stanford Financial (SFG) мільярдерові Аллену Стенфорду, якого звинувачують в створенні фінансової піраміди, загрожує 250 років в'язниці.

Слідство у відношенні 59-річного Стенфорда, його SFG і трьох керуючих банку Stanford International почалося 17 лютого 2009 року. Піраміда Стенфорда продавала депозитні сертифікати Antigua bank, пропонуючи інвесторам високу прибутковість по цих цінних паперах.

У SFG та Stanford International стверджували, що всі папери, які вони продали, були застраховані Федеральною корпорацією страхування депозитів (FDIC). У ході розслідування з'ясувалося, що Стенфорд обманював своїх клієнтів, оскільки більшість проданих паперів такої страховки не мали.

Загальний збиток, що зазнали понад 6 тисяч клієнтів SFG, оцінюється в 8,5 мільярда доларів. 17 березня 2009 року влада США пред'явила Стенфорду податкові претензії на загальну суму в 226,6 мільйона доларів.

Пізніше особисті та корпоративні рахунки Стенфорда були заморожені, а сам мільярдер зник з поля зору судових пристав. У червні Стенфорд здався агентам ФБР, які вели спостереження за його резиденцією в місті Стаффорд, штату Вірджинія. 19 червня в залі суду власник SFG був узятий під варту після пред'явлення обвинувачення за 21 пунктом.

Це друга за масштабом фінансова піраміда, яку розкрили за останні роки в США. Наприкінці червня очікується винесення вироку Бернарду Мейдоффу, який зумів створити безпрецедентну за своїми масштабами шахрайську схему, яка умістила 65 мільярдів доларів. Йому загрожує 150 років в'язниці.

Читайте також:

У США розкрили ще одну фінансову піраміду

Рейтинг фінансових шахраїв очолив Бернард Медофф

"Аферист сторіччя" Медофф визнав свою вину

Один з керівників афери King's Capital здався міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: