Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп хоче особисто відкрити посольство США у Єрусалимі

Перерізання стрічки збігається в часі з відзначенням 70-річчя незалежності Ізраїля.

Президент США Дональд Трамп праге відвідати Ізраїль у травні, щоб відкритти в Єрусалимі посольство Сполучених Штатів Америки у цій країні.

Про інформує Associated Press.

«Нове посольство буде відкрито в травні, і Трамп сказав, що він вирушить до Ізраїля на церемонію відкриття "якщо зможе", - йдеться у повідомленні.

Фотогалерея У Харкові палестинці протестували проти рішення Трампа щодо Єрусалиму (3 фото)

ВідеоГенеральна асамблея ООН засудила рішення США щодо посольства в Єрусалимі

За це проголосували 128 країн-членів. Проти висловилися лише 9%, утрималися – 35%. Термінову сесію мусульманські країни скликали після того, як Штати ветували таку саму резолюцію в Раді безпеки.

Генеральна асамблея ООН засудила рішення США щодо посольства в Єрусалимі

Перерізання стрічки у новому дипломатичному представництві, яке розташовуватиметься поки тимчасово в будівлі Генконсульства США в Єрусалимі, збігається в часі з відзначенням 70-річчя незалежності Ізраїля.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп оголосив про визнання Єрусалима столицею Ізраїлю. Він додав, що "Єрусалим – не лише серце трьох великих релігій, але тепер серце однієї з найбільш успішних демократій у світі". Після того у секторі Ґаза в Ізраїлі спалахнули протести палестинського населення, обуреного рішенням Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю та перенести туди посольство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції