Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Один активіст перебуває у важкому стані.

В секторі Ґаза в Ізраїлі спалахнули протести палестинського населення, обуреного рішенням президента США Дональда Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю та перенести туди посольство.

Про це повідомляє BBC.

До території на західному березі річки Йордан прибула велика кількість ізраїльських силовиків, так як палестинські активісти влаштовують на вулицях безлад, палять прапори США та Ізраїлю, кидають у поліцію каміння. Правоохоронці, у свою чергу, застосували проти агресивних активістів сльозогінний газ, гумові кулі та інші засоби.

Зазначається, що внаслідок протистоянь 17 людей отримали поранення різного ступеню важкості. Одна особа перебуває у критичному стані.

У протестах беруть участь представнии радикальної палестинської ісламської партії ХАМАС, яку низка країн, у тому числі Ізраїль, Єгипет, Йорданія, США, Японія та інші, визнають терористичною організацією. За даними видання Reuters, вони закликають до інтифади, тобто захоплення ізраїльських земель та повернення мусульманам.

Відео"Хамас" відреагував на визнання Трампом Єрусалима столицею Ізраїлю

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп офіційно заявив про визнання Єрусалиму столицею Держави Ізраїль і намір перенести американське посольство з Тель-Авіва в це місто. Очікується, що цей крок може призвести до протестів в арабських країнах.  

Більше половини країн-членів Ради Безпеки ООН запросили проведення екстреної зустрічі в зв'язку з рішенням президента США Дональда Трампа про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції