Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп хоче "переписати" традиції Білого дому - ЗМІ

Трамп також розсуває межі морально-етичних законів, намагаючись зберегти частку у своєму бізнесі.

Новобраний президент США Дональд Трамп хоче змінити традиції, які існували впродовж десятків років, кидаючи виклик також певним законодавчим нормам.

Про це пише Poitico.

"Дональд Трамп розповів, що він, вірогідно, скасує регулярні брифінги для преси, а також щоденне заслуховування розвідувальних звітів. Він хоче залишити приватну охорону при одночасному захисті секретної служби навіть після інавгурації", - наводить кілька прикладів видання.

Крім того, обраний президент сказав, що заохочує членів своєї родини прийняти на себе відповідальні ролі в його адміністрації, випробовуючи таким чином обмеження закону "про боротьбу з родинністю". Трамп також розсуває межі морально-етичних законів, намагаючись зберегти частку у своєму бізнесі.

"Трамп дав зрозуміти, що він має намір керувати справами в Білому домі так само, як він проводив свою кампанію: практично, без урахування традицій, - йдеться в публікації.

Нагадаємо, що раніше Дональд Трамп пообіцяв зміни в "усьому, що стосується ООН", після своєї інавгурації на пост президента США. "Все, що стосується ООН, зміниться після 20 січня", — написав він у своєму Twitter.

Залиште свій коментар

Вибір редакції