Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли можуть захопити Ракку і Мосул

Після вигнання з міст, які є де-факто столицями ІД, терористи перемістяться в пустелю між Сирією та Іраком.

Міста Ракка в Сирії і Мосул в Іраку, що знаходяться під контролем терористичного угруповання "Ісламська держава", будуть звільнені до кінця 2018 року.

Таку думку висловив в інтерв'ю Daily Beast командувач військами міжнародної коаліції, генерал-лейтенант армії США Стівен Таунсенд.

Співрозмовник припустив, що після вигнання з міст, які є де-факто столицями ІД, терористи перемістяться в пустелю між Сирією та Іраком. Він також повідомив, що іракська армія тимчасово припинила штурм Мосула, щоб поповнити запаси і оцінити втрати, які в деяких підрозділах досягли 30 відсотків особового складу.

Таунсенд високо оцінив дисциплінованість іракського ополчення, в тому числі бійців угрупувань шиїтів з Ірану. Іракські війська, як зазначив командувач, продемонстрували прогрес у веденні боїв з використанням танків в міських умовах. Генерали іракської армії, за його словами, "винесли уроки з досвіду попередніх спроб взяти Мосул".

Нагадаємо, ооперацію по звільненню Мосула іракські сили почали ще в березні. Прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді пообіцяв повернути місто іракцям до кінця нинішнього року. У серпні урядові сили Іраку звільнили містечко Каяра, що й відкрило шлях до Мосула.

Відео У звільненому від ісламістів іракському місті виявили масові поховання людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції