Трамп хоче скасувати паризьку угоду щодо клімату

План Обами передбачає скорочення викидів парникових газів американськими електростанціями майже на третину протягом наступних 15 років.

Претендент на висунення в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп пообіцяв своїм виборцям у разі перемоги на виборах скасувати міжнародну угоду щодо протидії зміні клімату, яке було підписано Вашингтоном у квітні.

"Ми маємо намір відмовитися від Паризької угоди щодо клімату", - заявив Трамп, виступаючи на конференції з енергетики в Північній Дакоті. Трамп вказує на те, що угода фактично є односторонньою і невигідною для США, так як Китай, який є лідером за викидами парникових газів в атмосферу, не виконує передбачених документом зобов'язань. Також Трамп пообіцяв скасувати план з протидії зміні клімату, який був розроблений адміністрацією президента США Барака Обама.

План Обами передбачає скорочення викидів парникових газів американськими електростанціями майже на третину протягом наступних 15 років.

Трамп обіцяв, що в разі свого обрання підтримає проект будівництва нафтопроводу Keystone XL, який був заблокований адміністрацією Обами через побоювання щодо приводу шкоди, який проект може завдати навколишньому середовищу. Республіканці, однак, підтримують проект, вважаючи, що він дозволить створити додаткові робочі місця.

Угода щодо боротьби зі змінами клімату була підписана в квітні в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку: свої підписи під документом поставили представники понад 170 країн, в тому числі і США, Китай і Росія. Згідно з Паризькою угодою, США зобов'язалися скоротити викиди парникових газів на 26-28% до 2025 року (порівняно з рівнем 2005 року).

Трамп в четвер заручився підтримкою достатньої кількості делегатів для офіційного висунення в якості кандидата в президенти США від Республіканської партії на партійному з'їзді в липні цього року.

Американський художник створив лякаюче реалістичні маски Трампа і Клінтон

ВідеоДональд Трамп наблизився до президентства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: