Трамп хоче звільнити міністра ВПС США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент США планує відправити міністра у відставку після проміжних виборів до Конгресу в листопаді

Президент США Дональд Трамп розглядає інші кандидатури на пост міністра військово-повітряних сил замість Гізел Вілсон через невдоволення її роботою щодо створення космічних військ.

Про це повідомив журнал Foreign Policy з посиланням на джерела в адміністрації.

Джерела заявляють, що президент США планує відправити міністра у відставку після проміжних виборів до Конгресу в листопаді, однак точний час ще не відомо. На її місце може прийти Майк Роджерс, конгресмен-республіканець, якийй підтримує створення окремого космічного підрозділу.

Видання підкреслює, що Трамп висловлює невдоволення Вілсон через те, що вона, затягуючи роботу з указами президента, підриває діяльність адміністрації зсередини.

ВідеоТрампу надіслали конверт з високотоксичною речовиною

До Білого дому посилка так і не дійшла: її встигла перехопити секретна служба. За даними американського телеканалу CNN, усередині могла бути високотоксична речовина – рицин. Малі дози цього токсину спричиняють нудоту та внутрішню кровотечу і здатні вбити людину. Нібито цю ж отруту – надіслали ще й у Пентагон.

Трампу надіслали конверт з високотоксичною речовиною

За словами джерел, створення космічного підрозділу з 13 тисяч осіб займе близько п'яти років і обійдеться бюджету країни в 13 млрд доларів.

Раніше Трамп звільнив радника з нацбезпеки Макмастера.

Залиште свій коментар

Вибір редакції