Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп назвав причину несподіваного звільнення держсекретаря США

Тіллерсон залишатиметься на посаді до кінця березня.

Президент США Дональд Трамп звільнить із посади держсекретаря Рекса Тіллерсона, бо вони мають розбіжності в політичних питаннях, зокрема щодо Ірану.

Глава держави наголосив, що рішення про відставку він ухвалив самостійно, передає C-Span.

"Багато рішень, наприклад, про відносини з КНДР, я ухвалюю, радячись з багатьма людьми. Але це рішення, повірте, я ухвалив сам. Рекс та я обговорювали це (звільнення) протягом довгого часу. Насправді, ми ладнали досить добре, але мали розбіжності. Зокрема, якщо поглянути на угоду щодо Ірану, я гадаю, що вона жахлива. А він вважав, що вона хороша. Я хотів або розірвати угоду, або зробити щось із нею. Водночас Тіллерсон думав трохи інакше", - зазначив Трамп.

Президент США запевнив, що із майбутнім держсекретарем Майком Помпео (до цього він очолював ЦРУ) вони в усьому мають спільні позиції, "схожий процес мислення".

Тим часом з'явилася інформація, ніби держсекретар США Рекс Тіллерсон дізнався про своє звільнення із твіта Трампа.

ВідеоТрамп звільнив з посади держсекретаря Рекса Тіллерсона

У Сполучених Штатах - великі кадрові зміни. Держдеп замість Тіллерсона очолив голова ЦРУ Майкл Помпео, а його посаду вперше в історії посіла жінка Джина Гаспел. Можливо, останньою краплею в морі, що змусила Трампа ухвалити таке рішення, стала його розмова з британським колегою, Борисом Джонсоном про росіян.

Трамп звільнив з посади держсекретаря Рекса Тіллерсона

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції