Трамп підписав новий міграційний указ – Білий дім

Дата публікації
Трамп підписав новий міграційний указ – Білий дім

Reuters

Наголошується, що Трамп змінив указ про мігрантів заради боротьби з ІДІЛ.

Президент США Дональд Трамп сьогодні, 6 березня, підписав у Міністерстві національної безпеки, новий виконавчий указ щодо імміграційної політики.

Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на офіційне представництво Білого Дому.

Поки не відомо, наскільки новий документ буде відрізнятися від колишнього, з-за якого у США розгорілися суперечки і були розпочаті судові розгляди.

Як зазначалося, Трамп змінив указ про мігрантів заради боротьби з ІДІЛ.

Раніше цей же указ викликав величезний резонанс в американському суспільстві і в підсумку було призупинено рішенням суду. Згодом Трамп заявив, що має намір видати новий указ в області посилення імміграційного режиму США (який і підписав сьогодні).

Також повідомлялося, що з переліку країн, громадянам яких буде заборонений в'їзд в США, виключений Ірак. Новий указ не торкнеться тих осіб, у яких є в'їзні документи в країну, зокрема візи, а також вид на проживання в США (грінкарти і тд.).

Наголошується, що причиною такого рішення стало активне співробітництво Іраку в боротьбі з екстремізмом.

Нагадаємо, раніше мін'юст США оскаржив рішення федерального судді Сіетла, який наказав призупинити дію антиміграційного указу Трампа.

27 січня президент США Дональд Трамп своїм указом заборонив прибуття в Штати громадян з семи, населених переважно мусульманами, країн на 90 днів. Це рішення призвело до хвилі протестів в аеропортах по всій країні.

Ряд американських судів виніс постанови про призупинення скандального указу. До всього, Трамп звільнив виконуючого обов'язки прокурора, яка критикувала антиміграційний указ.

США послаблять обмеження міграційного закону Дональда Трампа

США послаблять обмеження міграційного закону Дональда Трампа

Наступна публікація