Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп та Шварценеггер влаштували інтернет-баталію через телевізійні рейтинги

Суперечку розпочав новообраний президент.

Новообраний президент США Дональд Трамп через свій мікроблог звинуватив актора Арнольда Шварценеггера у низьких рейтингах телевізійного шоу The New Celebrity Apprentice, яке нині веде голлівудська зірка. Як приклад акторові Трамп навів себе, коли він сам вів це телешоу.

Як зазначають американські ЗМІ, Трамп нині залишається виконавчим продюсером програми. А Шварценеггер почав вести оновлену версію телешоу лише 2 січня нового року.

"Нічого собі. Вже є перші рейтинги і Арнольд Шварценеггер їх завалив (не сказати знищив) у порівнянні з машиною рейтингів Дональдом Трампом. І це у порівнянні першого сезону голлівудської зірки з 14-м сезоном шоу взагалі. А з моїм першим сезоном годі й порівнювати", - написав Трамп.

У відповідь Шварценеггер глузливо відзначив "важку роботу" новообраного президента та додав: "Бажаю всього найкращого та сподіваюсь, що ти працюватимеш для всього американського народу так само наполегливо, як працюєш над своїм рейтингом".

Згодом актор опублікував відеозвернення до Трампа, у якому закликав подумати над цитатою Авраама Лінкольна, яку ту проголошував на власній інавгурації, та яка надихала самого Шварценеггера у політичній кар'єрі: "Ми не вороги, а друзі. Ми не повинні бути ворогами. Хоча пристрасті, можливо, і послабили узи нашої прихильності, вони не повинні розривати їх. Найпотаємніші струни пам'яті, що простягнулися від кожного поля битви і могили патріота до кожного живого серця та домашнього вогнища через всю нашу широку країну, все ж зазвучать єдиним хором, коли до них знову доторкнуться кращі ангели нашого єства, і це неодмінно станеться".

Нагадаємо, Дональд Трамп запевнив, що після інавгурації не полишить свого мікроблогу, у якому публікує скандальні заяви.

Залиште свій коментар

Вибір редакції