Туреччину продовжує трусити: під завалами опинилися близько 50 осіб

Туреччину продовжує трусити: під завалами опинилися близько 50 осіб

Наслідки попередніх землетрусів у Туреччині / Фото: AFP

Наразі проводяться рятувальні роботи. Під завалами готелю можуть знаходитися журналісти та представники Червого Хреста.

Щонайменше 18 будинків, у тому числі два готелі та школа, зруйновані в результаті землетрусу магнітудою 5,6, який стався ввечері у середу, 9 листопада, в провінції Ван на південному сході Туреччини.

Про це з району стихійного лиха повідомили місцеві ЗМІ.

У ході розбору завалів 11 людей були врятовані, пише ВВС. За приблизними даними, ще більше 50 осіб можуть перебувати в зруйнованих будинках.

Тим часом, як передають місцеві ЗМІ, за неофіційною інформацією в результаті землетрусу загинули, як мінімум, три людини.

В одному із зруйнованих готелів - чотириповерховому "Байрам", за відомостями телеканалу Хабер Тюрк, проживали 30-35 представників турецького Товариства Червоного Хреста та журналісти. Чи перебували вони у момент землетрусу в ньому, поки невідомо.

Нагадаємо, утурецькій провінції Ван 23 жовтня стався землетрус магнітудою 7,2. Встановлено загибель близько 600 людей, понад 2,5 тисячі поранені.

Епіцентр останнього землетрусу в турецькій провінції знаходився в повіті Едреміт, повідомила сейсмологічна обсерваторія Босфорського університету. Поштовх був зафіксований о 21.23 місцевого часу. Слідом за ним зареєстровано ще кілька землетрусів меншої сили.

Підземний поштовх підняв паніку серед місцевих жителів, передає телекомпанія TRT. За даними телеканалу, в результаті землетрусу зруйновано декілька будівель, в тому числі одна семиповерхова.

У місті Едреміт панує паніка. Місцеві жителі побоюються нових поштовхів, а сейсмологи їх не виключають.

Турецькі ЗМІ повідомляють, що від землетрусу утворилася велика хмару пилу, в повітрі пахне газом, місто Едреміт знеструмлене.

У рятувальних роботах в районі землетрусу задіяно більше 25 бригад рятувальників, туди ж спрямовані машини швидкої допомоги. Основна увага приділяється розбору завалів готелю, під якими, за свідченнями очевидців, знаходяться люди, передає телеканал NTV.

Турецьке суспільство Червоного Хреста направило в район землетрусу 15 000 наметів, повідомили журналістам його представники.

Читайте також:

Турецькі рятувальники дістали з-під руїн папугу

Більше 100 годин під завалами: у Туреччині врятували 13-річного підлітка

В Туреччині врятували студента, який пролежав під завалами чотири доби

Землетрус у Туреччині вбив понад півтисячі людей

Туреччину продовжує трусити: під завалами опинилися близько 50 осіб

Туреччину продовжує трусити: під завалами опинилися близько 50 осіб

Повʼязані теми:

Наступна публікація