Янукович збільшив фінансування ядерної безпеки

Дата публікації
Перегляди
1109
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович збільшив фінансування ядерної безпеки

Янукович збільшив фінансування на ядерну безпеку

Попередньо передбачені Держбюджетом видатки в сумі 812 тисяч гривень будуть збільшені на 600 тисяч гривень.

Президент Віктор Янукович підписав зміни до Держбюджету на 2011 рік щодо фінансового забезпечення заходів з підвищення ядерної безпеки.

Про це повідомляє прес-служба президента у середу, 9 листопада.

Радник президента - керівник Головного управління з питань міжнародних відносин адміністрації президента Андрій Гончарук заявив, що реалізація цього закону сприятиме підвищенню рівня ядерної та радіаційної безпеки України з урахуванням досвіду аварії на АЕС "Фукусіма-1".

Крім того, зміни до держбюджету дозволять розробити та реалізувати дієві заходи щодо убезпечення населення України від ризику виникнення техногенних катастроф.

Гончарук зазначив, що березневі події на японській АЕС "Фукусіма-1" поставили перед світовою спільнотою нові завдання: необхідність детального аналізу причин аварії та вивчення її уроків, розробка та реалізація заходів щодо попередження таких катастроф та, в разі виникнення, мінімізації їх негативного впливу на населення та навколишнє середовище.

Радник президента підкреслив, що з метою забезпечення фінансування перегляду норм і правил ядерної безпеки законом попередньо передбачені Держбюджетом видатки за програмою "Прикладні дослідження у сфері ядерного регулювання" в сумі 812 тисяч гривень будуть збільшені на 600 тисяч гривень.

Читайте також:

Довгоочікуваний звіт МАГАТЕ: Іран створював власну атомну бомбу

Інцидент в ядерній лабораторії США призвів до масового опромінення

СБУ пошукає українця, який допоміг Ірану зробити ядерну бомбу

США обіцяють поділитись з Україною урановими технологіями

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
1109
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація