Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Twitter вирішив не видаляти сторінку Трампа

Ми дивимося на повідомлення лідерів у політичному контексті, - заявили у компанії.

Twitter переконує, що не буде  блокувати сторінки світових лідерів, незважаючи на контраверсійність висловлених на них поглядах.

Про це йдеться у повідомленні на корпоративному блозі компанії.

«Блокування світових лідерів у Twitter чи видалення їх суперечливих повідомлень приховало б важливу інформацію, яку людство повинне знати й мати змогу дебатувати. Це не зможе стишити лідера, але точно зашкодить необхідному обговоренню його дій та вчинків», - заявили у Twitter.

«Ми дивимося на повідомлення лідерів у політичному контексті, що визначає їх, й відповідно до цього застосовуємо наші правила. Жоден із особистих акаунтів не спричинює зростання Twitter і не впливає на ці рішення. Ми наполегливо працюємо, аби залишатися неупередженим і керуватися громадським інтересом», - резюмували у дописі.

Нагадаємо, що раніше в Twitter на 11 хвилин зникла сторінка президента США Дональда Трампа. У соцмережі спочатку пояснили інцидент людською помилкою – мовляв, випадково вимкнули.

Пізніше з'явилася інформація, що відключення не було випадковим. Так помстився працівник, у якого був останній робочий день в цій компанії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції