У Білорусі пройшла інавгурація Лукашенка

Олександр Лукашенко приніс присягу на Конституції країни і поклявся у служінні білоруському народу.

Президент Білорусії Олександр Лукашенко офіційно вступив на посаду.

У п'ятницю глава білоруської держави приніс білоруською мовою присягу на Конституції країни і поклявся у служінні білоруському народу. Церемонія інавгурації глави білоруської держави транслювалася по всіх каналах білоруського телебачення.

Олександр Лукашенко став новообраним президентом на черговий п'ятирічний термін у результаті виборів 19 грудня. За Лукашенко проголосувало 79,65% людей, які взяли участь в голосуванні. Усього, за офіційними даними ЦВК Білорусі, взяли участь у президентських виборах 90,65% виборців.

Захід не визнав вибори як демократичні, оскільки визнали, що підрахунок голосів проводився з порушенням міжнародних норм, а також відбувся силовий розгін акції опозиції у зв'язку з незгодою з результатами виборів. Після акції виявилися затриманими шість кандидатів в президенти і більше 600 учасників акції.

Європарламент у четвер ухвалив жорстку резолюцію. У документі міститься заклик запровадити санкції проти влади Білорусі, зокрема, заборонити в'їзд до Європи Олександру Лукашенку і його оточенню, заморозити їхні рахунки і виключити з партнерських програм. Санкції Євросоюзу підтримали США.

Читайте також:

Четверта інавгурація Лукашенка: ЄС бойкотує, Росія "дарує" нафту

Посли країн Євросоюзу виїдуть з Білорусі на час інавгурації Лукашенка

Секретні документи: Захід планував влаштувати переворот у Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: