Екс-президентом Франції Саркозі знову зацікавились у прокуратурі

Екс-президент підозрюється у незаконному фінансуванні передвиборчої кампанії у 2012 році.

Паризький прокурор попросив розпочати кримінальний процес проти екс-президента Франції Ніколя Саркозі за підозрою в незаконному фінансуванні його передвиборчої кампанії у 2012 році.

Про це повідомляє "Le Figaro".

Зокрема, прокуратура Парижа заявила в понеділок, 5 вересня, що вона звернулася до слідчого судді з проханням притягти до суду Саркозі і 13 інших осіб у цій справі. Тепер суддя має вирішити, чи постати Саркозі перед судом.

Прокуратура вважає, що PR-агентство "Bygmalion" значно завищувало розцінки на послуги з метою отримати кошти, які виходять за рамки обмежень, які накладають на фінансування передвиборної кампанії французькі закони.

Слідство вважає, що загальна сума фіктивних рахунків сягає 18 млн євро.

Нагадаємо, політик і колишній президент Франції Ніколя Саркозі має намір знову балотуватися на пост президента. У книзі "Все для Франції" політик виклав п'ять основних пунктів, на яких ґрунтується його передвиборча кампанія. Зокрема, він пропонує Франції правду, ідентичність, конкурентоспроможність, владу і свободу.

Проросійські ультраправі на чолі з Марін Лє Пен програли другий тур регіональних виборів у Франції

Попри приголомшливу перемогу у першому. Владу в регіональних органах управління між собою майже порівну поділять урядові соціалісти і республіканці екс-президента Ніколя Саркозі. Потенційна перемога «Національного фронту» без перебільшення налякала виборців, особливо після заклику урядових соціалістів скористатися правом голосу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: