На честь ювілею легендарного Фредді Мерк'юрі  назвали астероїд

Подарунок приурочений до 70 ювілею співака. 

Гітарист гурту Queen Брайан Мей повідомив, що ім'ям Фреді Мерк'юрі названо астероїд 17473. Про це музикант сказав на вечірці у день, коли відомому співаку мало б виповнитися 70 років, пише The Telegraph.

"Я щасливий повідомити, що Центр малих планет Міжнародного астрономічного союзу присвоїв астероїду 17473, відкритому в 1991 році, ім'я Фредді, в день його 70-річчя", - сказав гітарист.

Окрім того, Брайан Мей додав, що також астероїд назвали у честь співака на знак впливу, який мав Фредді на світ.

Варто зазначити, що цей астероїд відкрили у рік смерті Фредді Мерк'юрі і він розташований в головному поясі астероїдів між орбітами Марса та Юпітера. Його розмір складає 3,5 кілометра в  поперечину.

У Міжнародному астрономічному союзі заявили, що астероїду присвоїли ім'я Фредді Мерк'юрі  через те, що він один з найкращих рок-співаків за всю історію.

"Голос і діапазон вокалу, які запам'ятовуються, стали відмінною рисою його виконання, і він вважається одним з найбільших рок-виконавців за всю історію", - сказано в заяві союзу.

Варто зазначити, що неозброєним оком астероїд помітити неможливо. Для того, щоб помилуватися космічним Фредді потрібний хороший телескоп. 

Нагадаємо, надвідомому солісту гурту Queen Фредді Мерк'юрі п'ятого вересня виповнилося б 70 років. З нагоди ювілею, на жаль, покійного артиста ТСН.ua пригадав найменш відомі факти з життя зірки.

У Мережі з'явилися унікальні та раніше небачені фото Фредді Меркюрі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: