У Камеруні звільнили викрадених сепаратистами школярів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жодних деталей операції не повідомляється.

Майже 80 школярів, які були викрадені в англомовному регіоні Камеруну, було звільнено.

Про це агентству AFP розповів міністр комунікації країни Ісса Бакарі Тчірома.

"Всі 79 школярів були звільнені", - заявив він.

Водночас міністр не навів жодних деталей обставин, за яких діти були звільнені.

Нагадаємо, 5 листопада бойовики зі зброєю викрали близько 80 школярів зі школи, яка розташована у столиці Північно-Західного регіону місті Баменда. Згодом з’явилося відео, на якому 11 хлопчиків називають свої імена та назву школи, з якої їх викрали, та заявляють, що це зробили англомовні сепаратисти із угруповання Amba Boys.

Подібне викрадення стало наймасштабнішим в історії Камеруну та всього за день до інавгурації президента Поля Бія, який починає вже свій сьомий термін та керує франкомовною країною від 1982 року. Англійська частина Камеруну Бію вважає диктатором, на тлі чого і розгортаються періодичні конфлікти та сепаратистські настрої. Перед початком сьомого терміну 85-річний президент пообіцяв проводити політику децентралізації для вирішення проблем в англомовних регіонах країни.

ВідеоУ Камеруні з коледжу невідомі викрали десятки дітей

У місті Баменда озброєні люди увірвалися в спальний корпус місцевого коледжу і вивезли звідти вісім десятків людей. Це учні закладу і троє його працівників, зокрема і директор. Місцева влада проводить розслідування. З викрадачами нібито спілкувався один зі священиків регіону. Каже, ті не вимагають викупу, а хочуть закрити місцеві школи.

У Камеруні з коледжу невідомі викрали десятки дітей

Залиште свій коментар

Вибір редакції