Смертники готували криваву атаку на півночі Камеруну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Губернатор Крайньої Півночі закликає людей бути більш пильними.

Зранку у вівторок, 23 травня, у Камеруні загинули терористи-смертники. Трапилося це біля місцевого ринку у маленькому місті Дабл, повідомляє Anadolu Agency.

"Смертники, один чоловік і двоє жінок, які хотіли увійти до Дабла, були зупинені Багатонаціональною силовою групою та членами комітету пильності", — повідомив генерал Буба Добекрео, командувач об'єднаної військової операції у цьому регіоні.

Генерал також заявив, що ніхто з мирного населення не постраждав, загинули лише самі смертники. Чоловік та одна з жінок підірвалися, а іншу жінку застрелив солдат.

Губернатор Крайньої Півночі, Мідїява Бакарі розповів, що терористи-самогубці ставили собі за мету атакувати місцевий ринок, який відкривається щовівторка.

Бакарі привітав особовий склад цільової групи та членів комітету пильності, який зірвали напад. Також він закликав мешканців регіону бути більш пильними.

Нагадаємо, вчора, 22 травня, в Манчестері відбувся теракт після концерту Аріани Гранде. Загинуло 22 людини. Відповідальність за це взяла на себе "Ісламська держава".

Залиште свій коментар

Вибір редакції