У Канаді спалахнула лісова пожежа

У Канаді спалахнула лісова пожежа

Ілюстрація / Фото: reuters.com

Поки що вогонь не становить небезпеки для жодного населеного пункту. 

Поблизу столиці канадської провінції Манітоба міста Вінніпег розгорається лісова пожежа.

Як повідомили у регіональному пожежному відділенні, наразі вогонь охопив 4 гектари лісу, але потужні вітри швидкістю близько 100 км/год роздмухують полум’я, - пише Укрінформ. 

Поки що вогонь не становить небезпеки для жодного населеного пункту, але просувається до містечка Траверс Бей. Відстань від епіцентру пожежі до Вінніпега становить близько 90 км.

Уряд Манітоби уже направив спеціальну техніку, у тому числі пожежні літаки, до зони стихійного лиха.

Учора загоряння трави у сусідній канадській провінції Саскачеван зумовило евакуацію близько 2 тис. місцевих жителів, які досі не мають змоги повернутися додому.

Лісова пожежа у Каліфорнії зруйнувала тисячі будівель та забрала десятки життів

Лісова пожежа у Каліфорнії зруйнувала тисячі будівель та забрала десятки життів

Як повідомлялося, велетенська лісова пожежа, що спалахнула у канадській провінції Альберта минулого року, була нарешті офіційно оголошена погаслою. Вона розпочалася 1 травня 2016 року і з часом поширилася на сусідню провінцію Саскачеван. Загалом у вогні було знищено 6 тис. км кв території, у тому числі 2400 будівель на території міста Форт МакМюрей, 80 тис. мешканців якого мусили терміново евакуйовуватися. Ця лісова пожежа стала також найдорожчою в історії Канади, адже страховим компаніям довелося виплатити 3.8 млрд доларів збитків.

Повʼязані теми:

Наступна публікація