У Пакистані оголосили масштабну "війну" порнографії

Відповідне рішення прийняв Пакистанський телекомунікаційний орган.

У Пакистані запускають масштабну програму боротьби проти інтернет-порнографії. Близько 400 тисяч сайтів для дорослих заблокують найближчим часом.

Про це повідомляє The Express Tribune.

Відповідне прохання подав уряду Пакистанський телекомунікаційний орган (ПТО). Згідно з ним, доступ до сайтів, що показують порнографічні матеріали, буде обмежений на доменному рівні.

Врегулювати кількість інтернет-контенту для дорослих вирішили після того, як Верховний суд оприлюднив відповідну постанову. Згідно з нею ПТО повинен вжити заходів щодо зменшення кількості непристойностей та порнографії у мережі, що негативно впливає на молодь Пакистану.

Верховний суд також заявив, що нині інформації стало настільки багато, що практично кожен може ознайомитися з новітніми розробками.

"Проте ця інформація повинна бути кваліфікована. Вона не повинна включити в себе неприємні та огидні явища, що сприяють корупції та розбещують молодь", - заявили у Верховному суді.

Чиновники також повідомили, що блокування веб-сайтів на рівні домену було гігантською і дорогою ініціативою. Адже для того, щоб обмежити доступ до такої великої кількості веб-сайтів, необхідно змінити систему спеціального устаткування.

Нагадаємо, що нещодавно в британському Університет Мідлсексу опублікував звіт, в якому стверджується, що безліч дітей піддаються впливу порнографії під час навчання в початковій школі. Дослідники стверджують, що врятувати молоде покоління від "зовсім схибленого" уявлення про стосунки та секс може лише викладанням уроків про це.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: