Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У РФ можуть заборонити BlaBlaCar в суді

BlaBlaCar заснований в 2006 році у Франції.

У РФ міжрегіональна громадська організація "Об'єднання автопассажирских перевізників" направила в Таганський суд Москви позовну заяву з вимогою заборонити на території Росії діяльність сервісу BlaBlaCar.

Про це пише російський «Інтерфакс».

Позивач, зокрема, вважає, що BlaBlaCar сприяє розвитку в країні нелегальних перевезень автомобільним транспортом "в обхід чинного законодавства з метою уникнення оподаткування і фінансових витрат на забезпечення безпеки".

"В умовах сформованої ситуації функціонування даного інформаційного ресурсу тягне організацію незаконних перевезень, що негативно позначається на рентабельності роботи підприємств галузі. (...) До приведення роботи сервісу BlaBlaCar у відповідність з вимогами чинного російського законодавства - діяльність BlaBlaCar є протизаконною", - йдеться в позові.

BlaBlaCar заснований в 2006 році у Франції. Сервіс дозволяє автовласникам знаходити попутників для спільних поїздок і ділити між собою транспортні витрати. Кількість його користувачів у Росії - понад 15 млн, сукупна аудиторія BlaBlaCar в світі становить 65 млн користувачів.

Нагадаємо, що сервіс BlaBlaCar стане платним для пасажирів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції