Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії відомого підприємця ґвалтували, катували, а потім вбили у СІЗО - ЗМІ

Судмедекспертиза розкрила приголомшливі факти.

У російському Санкт-Петербурзі у лютому констатували смерть у слідчому ізоляторі підприємця, власника IT-компанії "НовІТ ПРО" Валерія Пшеничного. Співробітники СІЗО намагаються довести, що смерть стала наслідком самогубства, однак судмедекспертиза говорить про ознаки насильницької смерті, а також катувань.

Про це повідомляє "Новая газета".

Історія з Пшеничним почалася давно. 2016 року він запідозрив партнера Андрія Петрова у привласненні мільйонних коштів, після чого домігся початку слідства. Проте після свідчень Петрова Пшеничний теж став підозрюваним. Його запідозрили у незаконному завищенні ціни на послуги для Міністерства оборони Росії. Його компанія займалася розробкою тривимірної моделі підводного човна "Варшав'янка".

Пшеничного посадили до слідчого ізолятора у Санкт-Петербурзі, а через три тижні знайшли його повішеним у камері. Співробітники СІЗО наголошують, що підприємець наклав на себе руки проте судово-медична експертиза показала, що все не так просто.

За даними правоохоронців, чоловік намагався спершу порізати собі вени, однак у нього не вийшло. Тоді він спробував накласти на себе руки за допомогою удару току із кип'ятильника, а після цього просто повісився за допомогою шнурка від кросівка. Проте у роті Пшеничного знайшли опіки від того ж кип'ятильника, який лежав у камері. Також експерти наголошують, що чоловіка ґвалтували, а смерть, за їхніми даними, стала наслідком тупої травми шиї. 

Також важливим фактом є те, що перед смертю чоловіка із камери під різними приводами вивели співкамерників.

У працівників СІЗО було взято сперму на аналіз, проте потім виявилося, що вони могли запросити когось "зі сторони", аби з Пшеничним "попрацювали". Тож підозрюаваного, ймовірно, вбили, а потім намагалися позбавитися доказів. Його рідні стверджують, що підприємець був життєлюбом, ніколи б не подумав про варіант самогубства. 

За словами дружини, він приїхав до міста ні з чим, а став власником великої IT-компанії, яка виконує замовлення підприємств-гігантів. Він швидко розвивався, а після затримання був упевнений, що факти на його стороні, адже не вважав себе винним. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції