Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії запустили процес зняття санкцій із Туреччини

Від Анкари вимагають дати гарантії безпеки для російських туристів.

Російський прем'єр-міністр Дмитро Медведєв доручив уряду підготувати заходи щодо поетапного зняття обмежень у сфері економічних відносин із Туреччиною.

Про це повідомляє "Интерфакс".

Він уточнив, що обмеження щодо Туреччини будуть скасовані поетапно, не на шкоду російським компаніям.

"Діяти будемо поетапно. Тут необхідно, з одного боку, скасовувати ці обмеження з урахуванням поліпшення загальнополітичного фону, але, звичайно, не на шкоду російським виробникам, і тим партнерам, які вже зайняли вивільнені ніші", - сказав він.

Медведєв висловився за скасування заборони на чартерні рейси з Росії на турецькі курорти і за відкликання рекомендації російським туристам не відвідувати Туреччину. При цьому він вимагає від Анкари дати гарантії безпеки для російських туристів.

Нагадаємо, 29 червня президент РФ Володимир Путін і глава Туреччини Тайіп Ердоган провели телефонну розмову. У ній йшлося про те, що Росія планує зняти обмеження на відвідування Туреччини для російських туристів. Крім того, Росія і Туреччина відновлять двостороннє співробітництво в торговельно-економічній та інших сферах.

 Як відомо, раніше російські ЗМІ перекрутили слова президента Туреччини, мовляв, у листі до Володимира Путіна він попросив вибачення за збитий бомбардувальник Су-24. Ця інформація швидко поширилася в Мережі з посиланням на офіційний сайт президента Російської Федерації.

Однак, після оприлюднення повного змісту листа, стало відомо, що Реджеп Ердоган просив вибачення не у Володимира Путіна, а в сім'ї загиблого пілота.

Загострення відносин між Туреччиною та РФ сталося після того, як поблизу кордону з Сирією турецький винищувач збив російський бомбардувальник

Залиште свій коментар

Вибір редакції