У США заявили про новий "національний епіцентр" коронавірусу

У США заявили про новий "національний епіцентр" коронавірусу

Associated Press

На Флориду припадає приблизно п'ята частина всіх нових випадків коронавірусу в США.

Американський штат Флорида став новим "національним епіцентром" COVID-19 у США після того, як місцева влада повідомила про рекордні 21 683 нові випадки зараження коронавірусом.

Про це в суботу, 31 липня, пише The Associated Press.

Зазначається, що цей показник є найвищим добовим приростом хворих у штаті від початку пандемії. Загалом на Флориду припадає приблизно п'ята частина всіх нових випадків захворювання у США.

Днем ​​раніше штат повідомляв про 17 093 нових інфікувань, а попередній рекорд у Флориді зареєстрували 7 січня, коли за добу коронавірус підтвердили у 19 334 людей.

Асоціація лікарень Флориди заявляє, що кількість госпіталізацій у зв'язку з коронавірусом у штаті наближається до минулорічного піку, а число нових хворих за останній тиждень підскочило на 50%.

Центральне відділення Флориди AdventHealth вирішило поки відмовитися від неекстрених операцій на користь COVID-пацієнтів.

Зауважимо, що в суботу від усіх співробітників парку розваг Флориди Universal Orlando почали вимагати носіння масок у закритих приміщеннях.

Республіканський губернатор Флориди Рон ДеСантіс пручався обов'язковому носінню масок і вимогам до вакцинації, а також обмежував можливості місцевої влади запроваджувати обмеження, покликані зупинити поширення COVID-19.

У п'ятницю посадовець заборонив шкільним округам вимагати від учнів носити маски.

Як повідомлялося, Центри США з контролю і профілактики захворювань (CDC) оновили рекомендації щодо протиепідемічних заходів, закликавши навіть вакцинованих від COVID-19 громадян повернутися до носіння масок. Все через штам "Дельта", який, за новими даними, можуть передавати навіть повністю щеплені

Новини світу: у США через штам "Дельта" маски рекомендують носити навіть вакцинованим

Новини світу: у США через штам "Дельта" маски рекомендують носити навіть вакцинованим
Наступна публікація