У столиці Сирії підірвали штаби спецслужб – десятки загиблих

Дата публікації
Перегляди
1371
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Жертвами подвійного теракту в Дамаску стали щонайменше 30 людей, більшість з яких - цивільні особи.

У сирійській столиці Дамаск в п'ятницю, 23 грудня, пролунали два потужних вибухи. Терористи-смертники майже одночасно в'їхали у замінованих автомобілях в штаб-квартиру Головного управління державної безпеки та ще одну будівлю, яка також належить цій спецслужбі.

Жертвами подвійного теракту стали, за останніми даними, щонайменше 30 людей, ще більше півсотні дістали поранення. Повідомляється, що загиблі – в основному мирні мешканці, також серед них кілька військовослужбовців.

Сирійська влада одразу ж поклала провину за напад на бойовиків "Аль-Каїди". Однак відповідальність за теракт поки ніхто на себе не взяв.

Сирійські правозахисники, посилаючись на очевидців, повідомляють про інтенсивну перестрілку після вибухів.

Варто зазначити, що в день терактів, 23 грудня, в Сирію прибула місія міжнародних спостерігачів від Ліги арабських держав. Вони мають на місці розібратися, що відбувається в цій країні і представити своїм урядам висновки вже через місяць.

Міністр закордонних справ Сирії Валід Муаллем висловив сподівання на те, що спостерігачі підтвердять, що безлади в країні спровоковані збройними терористами, а не мирними демонстрантами.

Протягом усього сирійського повстання, яке триває вже дев'ять місяців, ситуація в столиці країни залишалася відносно спокійною, основні зіткнення і демонстрації відбувалися в Хомсі, Хамі, Дера і інших містах.

Читайте також:

У сирійської опозиції з'явилася своя революційна столиця

Сирія запровадила смертну кару за торгівлю зброєю

Росія озброює Сирію "новітніми і непереможними" ракетами

Президент Сирії готовий повторити долю Каддафі

У столиці Сирії підірвали штаби спецслужб – десятки загиблих

У столиці Сирії підірвали штаби спецслужб – десятки загиблих
Наступна публікація