Росія озброює Сирію "новітніми і непереможними" ракетами

Дата публікації
Перегляди
5829
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія озброює Сирію "новітніми і непереможними" ракетами

Проти російських ракет "Яхонт" навіть "великі держави" не мають зараз засобів оборони

Москва почала озброювати Дамаск комплексами "Бастіон" з крилатими ракетами, проти яких немає "нейтралізаторів".

На тлі загострення ситуації в Сирії, коли до санкцій проти режиму Башара Асада приєднується все більше країн, Росія почала озброювати Дамаск.

Як повідомив голова комісії Ради Федерації з національної морської політики адмірал В'ячеслав Попов, Сирія отримала від Росії береговий комплекс "Бастіон", оснащений надзвуковими протикорабельними крилатими ракетами "Яхонт".

"Бастіон" здатний протистояти як окремим бойовим кораблям, так і авіаносним групам. Як пишуть російські ЗМІ з посиланням на інформовані джерела, це озброєння дозволить прикрити всю берегову лінію Сирії від можливого нападу з боку моря.

Ці ракети викликають серйозну стурбованість Ізраїлю і є, на думку західної преси, передовою зброєю, нейтралізувати яку на шляху до мети практично неможливо.

"Це зброя з чудовими технічними характеристиками, яка випередила на 10-12 років озброєння подібного класу, створене в США і Європі. Проти цих ракет "великі держави" не мають у даний момент засобів оборони, здатних нейтралізувати їх на шляху до мети", - йдеться в статті італійської газети Rinascita.

Як з'ясували італійські журналісти, цю ракету важко виявити навіть радарам американського виробництва останнього покоління, таким як Aegis. А універсальність ракет "Яхонт" припускає можливість їх запуску з підводних човнів, надводних кораблів і катерів, літаків і з берегових пускових установок. У результаті невеликих модифікацій такими ракетами легко можна озброїти 24 літаки Су-27, 8 МіГ-31 і частину літаків МіГ-29, якими оснащені ВПС Сирії.

Набравши в польоті швидкість більше 3 тисяч км на годину, "Яхонт", досягнувши кінцевого відрізка шляху (40 км), розганяється до 750 м на секунду, що призводить до жахливих за силою руйнування удару.

Нагадаємо також, що, як очікується, навесні 2012 року в Сирію прибуде група кораблів Північного флоту, до складу якої увійде авіаносний крейсер "Адмірал Кузнєцов". Однак російська влада запевнила, що це буде всього лише "технічний" похід.

Читайте також:

Росія ввела в бойовий режим війська проти атак з космосу

Росія відправляє до берегів Сирії флот на чолі з авіаносцем

Президент Сирії готовий повторити долю Каддафі

США та Росія почали нову еру перегонів ядерних озброєнь

Сирію, в якій не вщухають сутички, Росія озброїть новітніми ракетами

Сирію, в якій не вщухають сутички, Росія озброїть новітніми ракетами
Наступна публікація