Росія ввела в бойовий режим війська проти атак з космосу

У відповідь на розгортання ПРО в Європі на чергування в Росії заступили війська повітряно-космічної оборони.

1 грудня на бойове чергування в Росії заступив новий рід військ – сили повітряно-космічної оборони, які мають стати першим рубежем оборони РФ від військових загроз стратегічного характеру.

До військ повітряно-космічної оборони увійшли космічне командування, командування протиповітряною та протиракетною обороною та космодром Плесецьк в Архангельській області.

Космічне командування включило в себе сили і засоби систем контролю космічного простору, управління орбітальними групами, а також системи попередження про ракетний напад.

За оцінкою командувача військами ПКО генерал-лейтенанта Олега Остапенка, використання цих військ "дозволить суттєво підвищити ефективність застосування як інформаційних, так і ударних засобів, здатних вести боротьбу з повітряно-космічним противником".

Він наголосив, що у нових силах сконцентровані "всі можливості в повітряно-космічній сфері для того, щоб максимально забезпечити виконання завдань у цьому напрямку".

Говорячи про загрози, яким мають протистояти війська ПКО, в Росії згадують плани Пентагону з розгортання ЄвроПРО поблизу російських кордонів. Нещодавно президент Дмитро Медведєв заявив, що Росія чекає твердих гарантій ненаправленості проти неї системи ПРО.

"Нас більше не можуть задовольнити усні заяви, що система не спрямована проти Росії. Усні заяви не гарантують захист наших інтересів", - заявив Медведєв.

Читайте також:

Росія взяла на озброєння ракети, здатні підривати метро за фотографією

Генштаб РФ передрік ядерну війну на кордонах Росії

Росія підготувала на американську ПРО "дешеву та ефективну відповідь"

НАТО розраховує будувати нову систему ПРО разом з Україною

У відповідь на розгортання ПРО в Європі в Росії заступили війська повітряно-космічної оборони

У відповідь на розгортання ПРО в Європі в Росії заступили війська повітряно-космічної оборони

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Наступна публікація