Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В американському суді хакер зізнався у роботі на ФСБ

Його роль полягала в тому, щоб зламати доступ до поштових облікових записів осіб, які представляють інтерес для ФСБ.

Виходець з Казахстану, нині громадянин Канади Карим Баратов, визнав свою провину у хакерській діяльності та зламу поштових акаунтів на користь ФСБ.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства юстиції США, оприлюдненому на офіційному сайті відомства, - пише Укрінформ.

Баратову та ще трьом фігурантам, у тому числі двом офіцерам ФСБ Росії були пред'явлені звинувачення в хакерському зламі й інших злочинних діях з метою доступу до мережі Yahoo та пошти цього серверу. При цьому уточнюється, що троє обвинувачених – офіцери ФСБ Дмитро Докучаєв та Ігор Сущин, а також хакер Олексій Белан – залишаються в Росії.

Роль Баратова полягала в тому, щоб зламати доступ до поштових облікових записів осіб, які представляють інтерес для ФСБ. Після цього він мав відправити інформацію Докучаєву в обмін на гроші. При цьому, у звинуваченні фігурують не тільки облікові записи Yahoo, але також Google та Яндекс.

ВідеоЕстонія стала найсильнішою країною у віртуальній обороні після атаки хакерів РФ

"У обвинувачувальній угоді Баратов не тільки визнав хакерську активність від імені своїх подільників у ФСБ, але також хакреський злам загалом понад 11 тис. поштових записів в інтересах спільників з ФСБ та інших клієнтів в період з 2010 року до арешту канадською владою в березні 2017 року", - зазначається в повідомленні Міністерства юстиції США.

Нагадаємо, що російські хакери з групи Fancy Bear намагалися зламати електронну поштову скриньку не лише кандидата в президенти США Гілларі Клінтон, а й пошти українських та російських опозиційних політиків.

У планах "кіберведмедів" були 545 акаунтів українців. Серед них – президент Петро Порошенко, його син і нардеп Олексій Порошенко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, нардеп Сергій Лещенко, нинішні та колишні міністри.

Про наймасштабніші хакерські атаки в Україні та світі читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції