В антиурядових мітингах в Іспанії взяли участь більше 100 тисяч осіб

Протестувальники висловлювали своє невдоволення нездатністю уряду впоратися з наслідками економічної кризи і високим рівнем безробіття.

Багатотисячні акції протесту проти політики уряду пройшли по всій Іспанії в неділю 19 червня.

Протестувальники висловлювали своє невдоволення нездатністю уряду впоратися з наслідками економічної кризи і високим рівнем безробіття, а також вимагали відставки деяких політиків. На мітинги  вийшли як безробітні, так і працюючі люди практично різного віку.

За даними організаторів акцій, у Мадриді на вулиці вийшли понад 150 тисяч осіб. У Барселоні число протестуючих нібито склало 270 тисяч. У той же час, за офіційними даними поліції, число протестували в цих двох містах становило 40 і 50 тисяч відповідно.

Крім Мадрида і Барселони, тисячі людей вийшли на вулиці в інших великих містах країни.

Масові демонстрації, в яких спочатку брали участь, в основному, молоді люди, тривають в Іспанії з 15 травня. 22 травня на тлі багатотисячних виступів у більшості регіонів країни відбулися вибори до місцевих органів влади, за підсумками яких правляча соціалістична партія зазнала поразки.

Іспанія є однією з найбільш постраждалих від світової фінансової кризи країн Євросоюзу. Рівень безробіття в Іспанії становить 21%, що є найгіршим показником в ЄС. Частка безробітних серед молодих людей сягає 40%.

Читайте також:

У Баку розігнали опозиційний мітинг, затримані десятки людей

Під час масових протестів у Сирії загинули 9 людей, десятки поранених

Лукашенко попередив "свядомих", що не допустить акцій протесту

ВідеоВ антиурядових мітингах в Іспанії взяли участь більше 100 тис. осіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: