В Чехії викрили шпигунську мережу РФ

Дата публікації
Перегляди
2052
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Чехії викрили шпигунську мережу РФ

Фото: pixabay.com

Шпигунів підтримувало посольство РФ.

Контррозвідка Чехії зупинила діяльність шпигунської мережі яка діяла за підтримки російського посольства.

Про це 21 жовтня пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на слова глави Служби безпеки та інформації (BIS) Михайло Коуделка.

За допомогою комп’ютерних мереж російські шпигуни планували атаки проти цілей як у самій Чехії, так і в інших країнах.

"Ця мережа була повністю розгромлена і обезголовлена… Вона була створена людьми, пов’язаними з російськими розвідувальними службами, і які фінансуються з Росії і російського посольства", – зазначив Коуделка. 

Своєю чергою в посольстві РФ у Празі переконують, що заява керівника Служби безпеки та інформації Чехії (BIS) про викриття діяльності російської шпигунської мережі на території країни "не має нічого спільного з дійсністю".

"Це абсолютно не відповідає дійсності, - підкреслили в посольстві в коментарі ТАСС. - Посольство не має жодного стосунку до якоїсь агентурної мережі".

Нагадаємо, спецслужби Британії та США викрили подвійну схему Кремлівських хакерів. Російське угрупування під назвою "Турла" зламало іранську хакерську систему.  І вже під їхнім прикриттям здійснювало кібератаки на інші країни, шпигувало за державними структурами, крало документи та бази даних. Таким чином зловмисники хотіли коїти злочини під іменем іншої держави.

Британські й американські спецслужби викрили подвійну схему кремлівських хакерів

Британські й американські спецслужби викрили подвійну схему кремлівських хакерів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2052
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація