Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Егейському морі турецьке судно протаранило грецький корабель

Внаслідок зіткнення ніхто не постраждав.

У п'ятницю, 4 травня, приблизно о 4-й ранку турецьке вантажне судно протаранило грецький канонерський човен, що здійснював патрулювання на предмет незаконного перетину мігрантами Егейського моря.

Канонерський човен Armatolos здійснював патрулювання поблизу берегів острова Лесбос в рамках операції НАТО. Про це повідомляє Reuters з посиланням на повідомлення ВМС Греції.

Як стверджують грецькі ВМС, судно з турецьким прапором "наблизилося і торкнулося" борту грецького човна. Потім судно почало швидко рухатися у бік Туреччини і не реагувало на радіоповідомлення грецького човна.

Грецькі військові повідомили НАТО про інцидент і додали, що внаслідок зіткнення ніхто не постраждав.

Канонерський човен — це бойове судно з артилерійским озброєнням, призначене для патрулювання в річкових та озерних водоймах, а також в прибережних гаванях. 

Туреччина і Греція є членами НАТО, однак останнім часом між двома країнами спостерігається зростання напруження. В Альянсі вважають, що країни між собою повинні врегулювати суперечності, не залучаючи НАТО у цей процес.

Нагадаємо, троє українських моряків, засуджених у Греції за перевезення нелегальних мігрантів, цього року вийшли на волю достроково. Торік таких було шістнадцять осіб. Втім, 105 моряків і досі їдять тюремний кандьор в Афінах і околицях. 

ВідеоУ Греції судять двохсот українських моряків за перевезення нелегальних мігрантів

Половина вже у в’язниці, є вироки з строками у понад 100 років за ґратами. Дружина одного з моряків розповіла, що чоловік через Інтернет знайшов роботу на турецькій туристичній яхті. Власник попросив забрати людей із незнайомого берега. Потім з'ясувалося, що це нелегали. У МЗС запевняють, допомагають чим можуть.

У Греції судять двохсот українських моряків за перевезення нелегальних мігрантів

Залиште свій коментар

Вибір редакції