Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Опублікувано список видавництв у Росії, які хочуть заборонити в Україні

Антиукраїнськими визнали 172 видання, випущених 35 видавництвами.

Санкції проти осіб РФ, які продукують та поширюють видання антиукраїнського змісту на території України, пропонує ввести Держкомтелерадіо.

Про це повідомили в прес-службі комітету.

За результатами моніторингу 2015-2018 років у Держкомтелерадіо склали перелік книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Антиукраїнськими визнали 172 видання, випущених 35 видавництвами.

Серед них такі російські видавництва, як "Алгоритм", "Книжный мир", "Центрполиграф", "Эксмо", "АСТ", "Вече" та інші. Крім того, моніторинг виявив значну кількість веб-сайтів, які пропонують до продажу зазначену вище літературу у паперовому або електронному вигляді, а також надають можливість прочитання цих книг в режимі онлайн.

Нагадаємо, наразі список заборонених в Україні книжок нараховує 156 видань

ВідеоМіністерство культури наклало санкції ще на сімох російських діячів

Акторів Алісу Фрейндліх та Олександра Баширова, співаків Ларису Доліну, Вікторію Циганову, Олександра Буйнова, Олександра Мінькова - він же Олександр Маршал та Олексія Долматова, відомого у певних колах як репер Гуф. Відтак, в Україні не можна показувати фільми чи концерти з їхньою участю. А якщо вони захочуть приїхати із гастролями, мусять попередньо узгодити це з СБУ.

Міністерство культури наклало санкції ще на сімох російських діячів

Залиште свій коментар

Вибір редакції