З МЗС Польщі звільнили всіх випускників найвідомішого московського ЗВО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На посадах також більше немає людей, що були причетні до комуністичних спецслужб.

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович заявив, що з зовнішньополітичної установи звільнили практично всіх співробітників, які закінчили Московський державний інститут міжнародних відносин чи були у списках комуністичних спецслужб.

Про це у понеділок, 10 вересня, повідомляє Польське радіо.

"Можна сказати, що керівництво відомства було замінено майже на 100%. На цей час на керівних посадах немає людей - чи то в країні, чи в закордонних представництвах - які були б у списках співробітників комуністичних спецслужб або були випускниками Московського інституту міжнародних відносин", - заявив він.

Чапутович відзначив, що від моменту приходу до влади уряду партії "Право і справедливість" "чистка" торкнулася практично усіх 111 директорів та заступників директорів департаментів у міністерстві.

Крім того, за словами очільника польського МЗС, були змінені або ж будуть змінені у найближчому майбутньому 86 послів зі 101.

Нагадаємо, у березні польські спецслужби затримали чоловіка, якого підозрювали у роботі на російську розвідку.

ВідеоПольща вислала кількох росіян через пропагандистську діяльність

Персонами нон ґрата стали 5 осіб. Одну жінку видворять, решті - заборонили в'їзд до Польщі на 5 років. Всі вони брали участь у "гібридній війні", зокрема, розпалювали польсько-українську ворожнечу, намагалися консолідувати проросійські кола та дискредитувати польську точку зору на історичну політику, насаджуючи замість неї російську.

Польща вислала кількох росіян через пропагандистську діяльність

Залиште свій коментар

Вибір редакції