За тиждень спеки у Японії загинули 23 людини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Японцям рекомендують пити більше води.

Щонайменше 23 людини загинули і ще понад 12,7 тисячі потрапили до лікарень через спеку, яка тримається майже на всій території Японії. Про це повідомляє Головне пожежного управління країни.

Загалом до лікарень потрапили 12 751 особи. Найбільшу кількість постраждалих зафіксовано в японській столиці Токіо - тут до лікарень були доправлені 1,46 тисячі осіб, а також в префектурах Сайтама (977 осіб) і Осака (897 осіб).

Головною причиною стали високі температури після дуже прохолодних за японськими мірками червня і першої половини липня. У деяких районах країни стовпчик термометра піднімався вище 39 градусів.

Експерти попереджають, що високі температури в Японії можуть зберігатися протягом ще близько двох тижнів, у зв'язку з цим закликають людей користуватися кондиціонерами і намагатися не перебувати тривалий час на вулиці, а також постійно пити воду.

Нагадаємо. 27 липня повідомлялося, що у Бельгії жінка померла внаслідок аномальної спеки, яка накрила Західну Європу.

ВідеоЧим небезпечна аномальна спека у Скандинавії - влог "Сніданку"

НовІ температурні рекорди фіксують по всьому світу ледь не щотижня. Кілька днів тому від спеки потрепала Західна Європа. Тепер же від гарячих температур страждає Скандинавія. Там навіть тварини в пошуках прохолоди приходять на допомогу до людей. Про негативні наслідки високих температур на півночі дивіться в огляді від Руслана Сенічкіна.  

Чим небезпечна аномальна спека у Скандинавії - влог "Сніданку"

Залиште свій коментар

Вибір редакції