Заборона на гей-пропаганду поширюється по всій Росії

Дата публікації
Перегляди
1352
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Заборона на гей-пропаганду поширюється по всій Росії

Все більше російських регіонів хочуть заборонити геям рекламувати себе / Фото: GayRussia.Ru

Новосибірськ слідом за Петербургом хоче заборонити пропаганду гомосексуалізму: "свій порок треба тримати під ковдрою".

Депутати Новосибірська вирішили перейняти досвід Санкт-Петербурга, Архангельської та Рязанської областей, і найближчим часом розробити власний закон, що заборонятиме пропаганду гомосексуалізму серед неповнолітніх.

Як повідомив спікер регіональних Законодавчих зборів Іван Мороз, до депутатів надійшло звернення з проханням посилити заходи проти гей-пропаганди, підписане 10 тисячами людей.

При цьому, додав Мороз, закон в жодній мірі не зазіхатиме на права людини.

"Ми ніколи не наступали на права людини. Кожен, хто має якийсь порок, нехай його у себе під ковдрою і обговорює. А рекламувати, особливо серед дітей та підлітків, я вважаю, аморально, Це треба жорстко припиняти", - наголосив він.

Нагадаємо, в низці російських регіонів вже ухвалено закон про заборону пропаганди гомосексуалізму серед дітей та педофілії. В уряді Росії не виключають, що подібний закон буде розглянуто і на державному рівні.

Водночас представники російської ЛГБТ-спільноти вкрай негативно поставилися до проекту, побачивши в ньому грубе порушення прав людини. Знаменита американська поп-співачка Мадонна, яка їде з концертом до Петербурга, вже пообіцяла виступити на захист пригноблених геїв і висміяти "дикість" російських можновладців.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1352
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація