Затримана в США росіянка Бутіна захворіла в камері

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Минулого дня її відвідали російські дипломати.

У росіянки Марії Бутіної, яку затримали в США за підозрою у спробах вплинути на політичну верхівку країни та лобіювати інтереси РФ, під час перебування в камері загострився хронічний артрит.

Про це повідомляє прес-служба посольства Росії в США.

"У результаті демаршів, які були здійснені, умови утримання Марії покращилися. Їй дозволено користуватися спортзалом, більш якісним став раціон. Нарешті проведено стоматологічний огляд, призначено лікування. Разом з тим через постійно низьку температуру в камері у неї загострився хронічний артрит", - йдеться у повідомленні.

Також російські дипломати зазначили, що Бутіну не випускають на прогулянки на свіжому повітрі. Вони відвідали її в камері 9 серпня.

За словами самої Бутіної, вона постійно отримує листи від "небайдужих до її долі людей".

#FreeMariaButina PRESS_RELEASE The Embassy continues to provide Maria Butina, who was arrested under a far-fetched...

Опубліковано Embassy of Russia in the USA / Посольство России в США Четвер, 9 серпня 2018 р.

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували у неділю, 15 липня. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США і російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику і проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні і Нью-Йорку і намагалася розвивати відносини з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали комунікацій, щоб проникнути до національного органу прийняття рішень", щоб просунути порядку денного Російської Федерації ", йдеться в обвинувальному акті.

Її звинувачують у спробі організувати "неофіційний канал зв'язку" між Республіканською партією і Кремлем в 2015-2016 роках, перед президентськими виборами в США. Джерела вказують, що її куратором в Москві був заступник голови Центробанку РФ, колишній сенатор Андрій Торшин. У квітні цього року він потрапив до санкційного списку Міністерства фінансів США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції