Помер актор, який зіграв Джеймса Бонда

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Роджеру Муру було 89 років.

Сьогодні, 23 травня, у Швейцарії у віці 89 років помер британський актор Роджер Мур.

Про його смерть повідомила родина зірки, пише BBC. Зауважимо, що Роджер Мур зіграв Джеймса Бонда у семи частинах "Бондіани" - від 1973 до 1985 року він втілював на екранах знаменитого агента 007.

Роджер Мур у стрічці "Шпигун, який кохав мене"
East News
Роджер Мур у стрічці "Шпигун, який кохав мене"

Як повідомили родичі Роджера Мура у Twitter, він помер після "короткої, проте мужньої боротьби з раком".

У заяві, яку опублікували діти актора, йдеться: "Дякуємо тобі, тату, за те, що був собою, і, водночас, був особливим для стількох людей".

"З важким серцем ми повинні поділитися страшною новиною, що наш батько, Сер Роджер Мур помер сьогодні. Ми всі спустошені", - йдеться у пості близьких Мура у Twitter.

Родичі Роджера Мура також повідомили, що його похорон буде приватним. Зірку проведуть в останню путь у Монако, як він того бажав. 

Роджер Мур у стрічці "Чоловік із золотим пістолетом"
East News
Роджер Мур у стрічці «Чоловік із золотим пістолетом»

Нагадаємо, що Роджер Мур був британським актором. Найбільшу популярність йому принесла роль Джеймса Бонда, якого він втілював на екранах сім разів.  Це картини "Живи і дай померти" (1973), "Чоловік із золотим пістолетом" (1974), "Шпигун, який мене кохав" (1977), "Місячний гонщик" (1979), "Тільки для ваших очей" (1981), "Восьминіжка" (1983), "Вид на вбивство" (1985).

1991 року Роджер Мур став Послом доброї волі ЮНІСЕФ.

За благодійну роботу Роджер Мур 1999 року був нагороджений орденом Британської імперії 3 ступеня "Командор (CBE)". 4 червня 2003 був нагороджений орденом Британської імперії 2 ступеня "Knight Commander (KBE)" з присвоєнням титулу Лицаря.

Залиште свій коментар

Вибір редакції