Манчестер не зупинить жодна атака

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Якщо терористи думають, що своїми терактами посіють розбрат поміж людей, то вони сильно помиляються.

Зі мною таке сталося вперше. Я живу за 2 км від "Манчестер-Арени", і коли стався вибух, я був удома. Саме у той час я готувався до іспиту, але, як це буває з усіма студентами, почав прокрастинувати, залізши до Facebook.

І ось близько 10:40 з вікна до мене донеслися звуки сирен та гелікоптерів. Але жоден "дзвіночок" у моїй голові не спрацював. Лише об 11-й вечора я усвідомив, що сталося, коли прочитав перші новини. Моєму приголомшенню не було меж. Я був шокований тим, що на концерті серед сотень глядачів була велика кількість дітей, і деякі з них стали жертвами вибуху.

А ще там були мої знайомі. Ми з друзями одразу почали писати повідомлення тим, хто мав бути на концерті. Ми не отримали від них жодної відповіді аж до п'ятої ранку. Як вони розповіли потім, вони не мали змоги нам відповідати, оскільки відбувалася евакуація і всі й так були знервовані. На щастя, мої знайомі вже в безпеці, і зараз ми намагаємося допомогти їм, чим можемо.

Те, що загинуло понад 20 людей і близько 60 було поранено — це дійсно трагедія. Це абсурд, що на світі є люди, які мають час планувати теракти і вбивати невинних людей. Якщо терористи думають, що таким чином вони зможуть посіяти розбрат поміж людей, то вони сильно помиляються. Такі події, як вибух у Манчестері, насправді тільки об'єднують людей і змушують їх допомагати одне одному.

Мешканці Манчестера, об’єднані спільним горем, пропонують один одному будь-яку допомогу — від прихистку до безкоштовного проїзду в транспорті.

Я — українець, який народився і виріс у Манчестері. Сьогодні зранку, коли я йшов містом, бачив величезну кількість озброєних полісменів. Відчувалося напруження. Я б нікому не радив у цей момент опинитися в центрі Манчестера, принаймні доти, доки б усе не заспокоїлося. Можливо, теракт біля "Арени" — це недопрацювання охорони, але зараз ми нічого не знаємо.

Теракт У Манчестері, інфографіка

І поки поліція намагається з'ясувати мотиви цього теракту, мешканці Манчестера, об'єднані спільним горем, пропонують один одному будь-яку допомогу — від прихистку до безкоштовного проїзду в транспорті. Кожен у цьому місті спокійний і намагається піклуватися про інших.

Тут вибух не зупиняє людей від звичної діяльності: всі так само йдуть на роботу або навчання. Манчестер — сильне місто, і його не зупинить жодна атака.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на  facebook  і слідкуйте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції