Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ЗМІ повідомили про вбивство екс-президента Ємену

У соцмережах оприлюднили його фото з пробитою головою.

Повстанці-хусити заявили, що колишній президент Ємену Алі Абдулла Салех, який керував країною більше трьох десятиліть і відігравав головну роль у громадянській війні в країні, був убитий.

Про це повідомила телекомпанія "Массіра", підконтрольна хуситам, передає AP.

Telegram-канал Directorate 4, що займається моніторингом діяльності терористів, опублікував фотографію тіла політика з пробитою головою.

Високопоставлений чиновник з уряду Ємену підтвердив агентству, що Салех був убитий, і надіслав відео з тілом Салеха, несе група озброєних людей під співи: "Бог великий".

За деякими даними, Салеха вбили під час підриву будинку. Також з'являлися повідомлення, що замах було скоєно дорогою до міста Маріб.

Салех керував Єменом більше трьох десятиліть, поки він не був змушений піти у відставку після арабського весняного повстання 2011 року. Проте він залишився в країні і продовжував утримувати владу. 2014 року його збройні сили об'єднувалися з хуситами, незважаючи на те, що він на посаді президента неодноразово воював з ними. Наразі у Ємені кілька років триває громадянська війна. Одна зі сторін - бойове крило хуситів (шиїтський рух "Ансар Аллах") і лояльна колишньому керівництву країни частина армії, інша - війська вигнаного ними сунітського президента Абд Раббо Мансура Хаді і очолювана Саудівською Аравією коаліція.

Минулого тижня спалахнули сутички навколо найбільшої мечеті столиці Сані, що носить ім'я екс-президента. Жертвами боїв стали не менше 245 осіб, зіткнення тривають з використанням танків. Президент Ємену Абд Раббо Мансур Хаді наказав доправити війська до столиці. Конфлікт спалахнув між недавніми союзниками - повстанцями-хуситами і прихильниками Салеха.

Залиште свій коментар

Вибір редакції