Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нелегальні схеми легальних маршрутників – сьогодні в програмі "Гроші"

У новому випуску програми "Гроші", який вийде сьогодні о 22:00, на телеканалі "1+1", журналісти проекту розкажуть про схеми заробітку українських перевізників маршрутних транспортних засобів.

Українці щодня змушені їздити у напіврозвалених маршрутках, і нікого вже не дивує, коли у транспорту відвалюються колеса або відмовляють гальма. В народі їх вже охрестили "трунами на колесах". Команда "Грошей" спробує дізнатись, чому кожна третя маршрутка у Києві перевозить пасажирів без жодних документів, кому із чиновників заносять хабарі маршрутні ділки, аби у високих кабінетах заплющували на це очі, та на що готові перевізники, аби прибрати конкурентів.

Крім того, сьогодні у випуску "Грошей" порахують українські борги міжнародним кредиторам. За даними Міністерства фінансів державний борг України перевалив за 2 трильйони гривень, що втричі перевищує річний бюджет країни. Проте українська влада продовжує брати кредити. Команда програми "Гроші" разом з експертами, науковцями та економістами з'ясують, скільки грошей вже винні прості українці – від малюків до пенсіонерів.

Про це та інше дізнавайтеся у програмі "Гроші" сьогодні о 22:00 на телеканалі "1+1".

По додаткову інформацію звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення "1+1 медіа", +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tv; http://media.1plus1.ua/.

Залиште свій коментар

Вибір редакції