Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Лондоні запрацює візовий центр України

Візовим центром забезпечуватиметься лише технічний супровід оформлення віз.

У Лондоні запрацює візовий центр України. Про це йдеться на офіційному сайті Посольства. 

Від 14 червня 2019 р. розпочне роботу візовий центр України в місті Лондон, функціонування якого забезпечуватиметься компанією VF Worldwide Holding Ltd. 

Візовий центр прийматиме та передаватиме на розгляд Посольства України у Великій Британії клопотання про оформлення віз для в'їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства, що проживають у Сполученому Королівстві, йдеться у повідомленні. 

Заявники зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі. Крім того, отримати низку додаткових послуг:  виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур'єрські послуги, смс-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту тощо.

Нагадаємо,  За два роки українці понад 30 мільйонів разів скористалися "безвізом". 

ВідеоЧоловіку Єлизавети ІІ принцу Філіпу виповнилось 98 років

Свято відзначили приватно. Із Днем народженням герцога Единбурзького привітали діти, онуки та правнуки, а армія на честь нього влаштує гарматний салют. Принц уже два роки, як відійшов од монарших обов’язків - через вік, і з'являється на публічних заходах доволі рідко. А на початку року відмовився ще й від водійських прав після того, як потрапив на позашляховику в аварію, коли був за кермом.    

Чоловіку Єлизавети ІІ принцу Філіпу виповнилось 98 років

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції