За два роки українці понад 30 мільйонів разів скористалися "безвізом"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За два роки українці понад 30 мільйонів разів скористалися "безвізом"

УНІАН

Перевагами "безвізу" скористалися понад 2 мільйони українських громадян.

Протягом майже двох років від ухвалення рішення про скасування віз для короткострокових поїздок українцям до країн Євросоюзу, спрощеними правилами перетину кордону скористалися 33 мільйони разів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє представництво України при ЄС.

У дипустанові нагадали, що пишаються досягненнями та тим, що українці мають змогу, завдяки безвізовому режиму, відвідувати 30 країн ЄС та Шенгенської зони.

"Безвіз" успішно працює. Громадяни України здійснили більше 33 мільйонів поїздок до країн ЄС і Шенгенської зони. У тому числі, перевагами "безвізу" скористалися більше 2 мільйонів українських громадян. Це феноменальні цифри. Головне, що з кожною поїздкою українські громадяни везуть додому нові знання і контакти, які допомагають державі робити процеси євроінтеграції незворотними", - йдеться в повідомленні.

#ЦейДень 11 травня 2017 року Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про скасування віз для короткострокових поїздок...

Опубліковано Mission of Ukraine to the EU Субота, 11 травня 2019 р.

Нагадаємо, 11 червня 2017 року громадяни України з біометричними паспортами отримали право на безвізові поїздки до країн Європейського Союзу, окрім Великої Британії та Ірландії. Водночас з цим документом вони можуть потрапити до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії, які входять до Шенгенської зони, але не є членами ЄС.

Євросоюз не бачить причин скасовувати безвізовий режим для громадян України

Євросоюз не бачить причин скасовувати безвізовий режим для громадян України
Наступна публікація