Трамп закликав Китай поквапитися з укладення торговельної угоди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент США закликав КНР не чекати нових виборів у Штатах.

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп порадив владі Китаю не чекати нових виборів президента США і якнайшвидше укласти торговельну угоду з Вашингтоном

Про це він написав на своїй сторінці у Twiiter.

Американський президент заявив, що КНР не слід очікувати на поступки нового президента, адже сам Трамп налаштований перемогти на виборах 2020 року.

"Я думаю, що Китай відчув, що на нещодавніх переговорах він так сильно програв, що хоче почекати до наступних виборів 2020 року, щоб їм пощастило і перемогу здобув демократ. У такому разі вони продовжать грабувати США на 500 млрд доларів на рік", - написав Трамп.

Трамп пригрозив Китаю угодою на значно гірших для нього умовах, якщо вона буде укладена під час його другого терміну. Він також учергове підкреслив, що США вигідні високі мита на китайську продукцію.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки від 10 травня підвищують від 10% до 25% мито на низку китайських товарів на загальну суму 200 млрд доларів. Своєю чергою Китай пообіцяв теж відповісти на підвищення тарифів. Потім Трамп  заявив, що планує ввести мита на товари з Китаю додатково ще на 300 мільярдів доларів.

ВідеоТоргове протистояння: Трамп запровадив 25% мита на китайські товари

Підвищення податку до 25% уже почало діяти на майже 6 тисяч категорій китайських товарів. Та Трамп хоче запровадити мито і на решту китайської продукції, вартістю 200 мільярдів доларів. Торгову американсько-китайську війну Трамп розпочав торік, бо, зокрема, вважає Китай викрадачем американської інтелектуальної власності.  

Торгове протистояння: Трамп запровадив 25% мита на китайські товари

Залиште свій коментар

Вибір редакції