Китай відповість США новими митами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зараз тривають переговори між США і Китаєм.

У п'ятницю, 10 травня, набрали чинності 25-відсоткові мита на імпорт в США китайської продукції, повідомляє видання “Росбалт”.

"За новим митним режимом під них потрапляють товари на 200 мільярдів доларів", - йдеться у повідомленні. Зазначається, що в Пекіні "з глибоким жалем" заявили, що введуть мита у відповідь.

"КНР доведеться вжити необхідних контрзаходів", - підкреслило Мінторгівлі країни. Зараз сторони проводять переговори з питань торгівлі.

Нагадаємо, 8 травня повідомлялося, що Сполучені Штати Америки від 10 травня підвищують від 10% до 25% мито на низку китайських товарів на загальну суму 200 млрд доларів.

ВідеоПісля розмови з Путіним Трамп несподівано заявив, що росіян у Венесуелі немає

Дональд Трамп і Володимир Путін більше години говорили телефоном цього тижня. Наслідки цієї розмови мало не посварили американського президента навіть з найближчими соратниками: бо раптово Трамп "забув", як кілька тижнів поспіль кляв режим Ніколаса Мадуро і росіян, які йому допомагають. Виявляється, тепер "немає там ніяких росіян", а Путін хоче Венесуелі лише миру. Про венесуельський протест за зовнішнього втручання – далі в сюжеті.    

Після розмови з Путіним Трамп несподівано заявив, що росіян у Венесуелі немає

Залиште свій коментар

Вибір редакції