Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В'їзд до Греції: стали відомі вимоги для українців

В'їзд до Греції: стали відомі вимоги для українців

Наразі громадяни України не можуть на загальних умовах в’їхати в Грецію і проїхати транзитом.

Наразі громадяни України не можуть на загальних умовах в’їхати в Грецію і проїхати транзитом. Україна не включена до списку країн, громадянам яких дозволено в’їзд до Греції.

Про це у четвер, 16 липня, повідомляє пресслужба посольства України в Грецькій Республіці на своїй сторінці у Facebook.

Так, право на в'їзд в Грецію мають громадяни України з дійсними дозволами на проживання в Греції.

"За наявності підстав для в’їзду в Грецію необхідно зареєструвати свій намір на сайті https:/travel.gov.gr та роздрукувати QR-код - підтвердження, що є обов’язковим для перетину кордону, однак не є дозволом на в’їзд!!!", - йдеться в повідомленні.

Від 14 липня Греція ввела обов’язкову вимогу для в'їзду: надання негативного результату ПЛР-тесту на SARS-CoV-2, який зроблений не більше ніж за 72 години (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на пункт пропуску в Грецію).

На сайті Міністерства закордонних справ України є інтерактивна карта, що дозволяє перевірити актуальний режим в’їзду/транзиту у будь-якій країні світу для громадян України, які планують свою подорож за кордон: https://tripadvisor.mfa.gov.ua/map

Щодо умов в’їзду до Греції в період дії обмежувальних заходів (оновлюється) УВАГА! Наразі громадяни України не...

Опубликовано Embassy of Ukraine to the Hellenic Republic Четверг, 16 июля 2020 г.

Відео Нові правила: Угорщина обмежує в'їзд для українців

Угорщина посилює вимоги виїзду для українців для запобігання поширенню коронавірусу. Нові правила перетину кордонів діятимуть відсьогодні. Як пояснили у нашому посольстві - відтепер право потрапити до Угорщини мають лише громадяни України, які є членами родин угорських громадян, мають дозвіл на тимчасове або постійне проживання.    

Нові правила: Угорщина обмежує в'їзд для українців

Нагадаємо, що в аеропорту Афін у ніч проти 5 липня затримали 17 громадян України, які прилетіли з Києва до Греції. Їм повідомили, що вони не мали права на в'їзд до ЄС через заборону, яка діє для громадян третіх країн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції