Американська сім'я помилково продала прах родички

Американська сім'я помилково продала прах родички

У горщику з фіалками знаходився прах бабусі

В Америці пара влаштувала аукціон, де розпродувала дрібнички і випадково продала горщик з фіалками, в якому зберігався прах бабусі.

Сімейна пара, що проживає в окрузі Окалуса, штат Флорида, помилково продала частину праху своєї родички, яка померла в лютому 2010 року.

Як розповіла Пайпер Гаффрі, прах її бабусі був випадково проданий на розпродажі домашніх дрібниць, який вона і її чоловік влаштували поруч зі своїм будинком перед переїздом в інший район. Серед інших речей, виставлених на продаж, виявився і горщик з фіалками, в ґрунт для яких жінка закопала трохи праху бабусі.

За словами американки, ці фіалки були улюбленими квітами її бабусі Мардж, і вона вирішила покласти жменьку праху родички в горщик. Коли Гаффрі ненадовго пішла з розпродажу домашніх дрібниць, постежити за речами залишився її чоловік, він-то і продав горщик з квіткою, не підозрюючи, що в ньому зберігається прах.

Незабаром після того, як горщик з фіалками був проданий, Пайпер Гаффрі розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook звернення до нового господаря квітки і попросила його дбати про фіалки. Виявилося, що квітка була продана знайомим сім'ї Гаффрі, і незабаром горщик з фіалками і прахом бабусі Мардж був повернутий законним господарям.

Читайте також:

Англійка зробила татуювання з праху загиблого сина

У Пуерто-Ріко небіжчика замість труни посадили на мотоцикл

В Бразилії чоловік прийшов на власний похорон

Повʼязані теми:

Наступна публікація