Американський підліток без грошей обміняв телефон на Porsche

Американський підліток без грошей обміняв телефон на Porsche

Стівен Ортез / Фото: The Daily Mail

17-річний американець завдяки сайту для безкоштовних оголошень за 2 роки обміняв старий телефон на кабріолет Porsche.

17-річний американець Стівен Ортез в результаті кількох вдалих онлайн-угод за 2 роки обміняв старий стільниковий телефон на кабріолет Porsche, при цьому не витративши ні єдиного цента.

Підліток, що проживає в місті Пасадена в штаті Каліфорнія, використовував сайт для безкоштовних оголошень, де розмістив повідомлення про продаж телефону. Згодом він обміняв комунікатор на плеєр iPod Touch, а той на ноутбук MacBook Pro.

З лептопом незабаром Ортез теж розлучився, отримавши натомість гірський велосипед. Перший автомобіль він отримав ще на початку угод, однак був занадто молодий, щоб водити його. До німецького кабріолета в його руках побував 20-річний позашляховик Toyota, а потім - раритетний Ford Broncо 1975 випуску. Останній він з вигодою обміняв на Porsche.

Ортез зізнався, що онлайн-торгівля - нелегка справа. Надалі він має намір продати німецький спорткар і купити дешевшу в обслуговуванні машину.

Відзначимо, що американському підлітку далеко до 26-річного канадця Кайла Макдональда, який, почавши з обміну червоної скріпки, став володарем двоповерхового будинку всього за один рік.

Читайте також:

Чиновник обміняв двоповерхову будівлю в Києві на 22 комп'ютери

Болгарський фермер обміняв дружину на козу

Американська школярка виставила цноту на аукціон, щоб заплатити за навчання

Повʼязані теми:

Наступна публікація