Американський студент зібрав бен Ладена з "Лего"

Американський студент зібрав бен Ладена з "Лего"

Усама бен Ладен. Фото з ​​сайту freakingnews.com

У Каліфорнії студент зібрав з конструктора "Лего" копію бен Ладена, зображеного за переглядом телевізора у своєму особняку в Пакистані.

22-річний студент з Каліфорнії Алекс Ейлар зібрав з конструктора "Лего" копію зображення Усами бен Ладена, зображеного за переглядом телевізора у своєму особняку в Пакистані. За основу інсталяції американець узяв фотографію бен Ладена, яку влада США розповсюдила незабаром після ліквідації глави "Аль-Каїди".

"Лего"-версія бен Ладена виконана з використанням класичної фігури чоловічка жовтого кольору. На плечі іграшкової копії терориста накинуто ковдру, а на голові бородатої фігурки можна побачити шапку.

Крім зображення Усами бен Ладена, ліквідованого в Пакистані 2 травня, Ейлар також відтворив з "Лего" обстановку в оперативному штабі Білого дому в той момент, коли президент США Барак Обама і його помічники спостерігали за ходом операції зі знищення терориста. Композиція також була споруджена з фотографії, що з'явилася в ЗМІ і в Мережі через кілька днів після знищення бен Ладена.

На знімку Обама та інші представники керівництва країни, в тому числі держсекретар США Гілларі Клінтон, сидять за столом, на якому стоять ноутбуки та чашки з кавою, і дивляться на екран на стіні. Сам екран в кадр не увійшов, але, як повідомлялося, на нього виводилися зображення з камер, встановлених на екіпіровці військових, які брали участь у спецоперації у Пакистані.

Алекс Ейлар відомий своєю любов'ю до складання конструктора "Лего". Він вже неодноразово представляв свої роботи з популярного дитячого конструктора - зокрема, він відтворював з різнокольорових деталей кадри з таких фільмів як "Сяйво", "Місія нездійсненна" і "Початок".

Читайте також:

США відмовилися виплатити винагороду за вбивство бен Ладена

Про Усаму бен Ладена знімуть порнопародію

"Аль-Каїда" оприлюднила передсмертне звернення бен Ладена

Повʼязані теми:

Наступна публікація