Австрійський суд виніс вирок "Обамі"

Австрійський суд виніс вирок "Обамі"

Маска з зображенням Обами

Грабіжника банків в масці Обами засудили до 12 років увязнення.

Австрійський суд засудив грабіжника, який здійснював нальоти на банки, надівши попередньо гумову маску, що зображає Барака Обаму, до 12 років позбавлення волі, повідомляє місцеве агентство APA. 45-річний злочинець німецького походження (його ім'я не називається) був визнаний винним у пограбуванні шести фінансових установ.

Під час судових слухань обвинувачений розповів, що здійснював пограбування тому, що відчував фінансові труднощі. Він розповів, що з тих пір, як в 2006 році його достроково відпустили з німецької в'язниці, де він відбував покарання за пограбування банків у Німеччині, він ніяк не міг знайти роботу. Врешті-решт він вирішив повернутися до злочинної діяльності.

Розповідаючи про пограбування, "Обама" згадав, що здійснював нальоти на фінансові установи не тільки в масці нинішнього американського президента, але і в масці канцлера Німеччини Ангели Меркель. У загальній кількості грабіжник-"Обама" зумів винести з банків близько 87 тисяч євро.

Бандит в масці Обами був затриманий в кінці березня 2011 року. Йому загрожувало до 15 років позбавлення волі, проте суд врахував щиросерде визнання, зроблене злочинцем, а також його розповідь про важке фінансове становище і пом'якшив покарання.

Адвокат "Обами" зажадав переглянути справу його підзахисного, а це означає, що вирок, винесений судом, поки ще не можна вважати таким, що набув чинності.

Читайте також:

В Криму упіймали банду міліціонерів-грабіжників

В Україні міліція активно відпрацьовує соціальні мережі

Правозахисники: у міліції почастішали випадки незаконного насильства

Повʼязані теми:

Наступна публікація