Чаклун-провидець став консультантом московської міліції

Чаклун-провидець став консультантом московської міліції

Московська міліція вдається до послуг чаклуна

Чаклун Іван Кулєбякін дає поради московській міліції, ловить кишенькових злодіїв і робить "хорошу погоду в Останкіно".

 Міліцію Москви консультує чаклун Іван Кулєбякін. Як розповів сам екстрасенс, до нього з різними проханням – наприклад, вирахувати кишенькового злодія чи змінити погоду - часто звертається Останкінське відділення міліції.

За словами Кулєбякіна, іноді він сам зв'язується з правоохоронцями, коли у нього бувають видіння. Наприклад, зізнався чаклун, нещодавно йому "привиділося, що на другому поверсі телецентру лежить безгоспний предмет".

Він повідомив про це співробітникам правоохоронних органів, які перевірили інформацію і з'ясували, що на другому поверсі дійсно знаходилася сумка з металевим кубом.

Також Кулєбякін стверджує, що міліція звертається до нього з проханнями зробити "хорошу погоду в Останкіно".

Чаклун зазначив, що він з радістю йде назустріч правоохоронцям. Утім, інформацію про співпрацю з екстрасенсом не підтвердили ні в Останкінському УВС, ні в підрозділі позавідомчої охорони, яка обслуговує телецентр. Там заявили, що нічого не знають про чаклуна Кулєбякіна.

Водночас, як стверджує "Російська служба новин", нещодавно кореспондент радіостанції сам став свідком того, як співробітник міліції, який охороняє вхід до телецентру, пропустив в будівлю Кулєбякіна без жодних документів. На запитання журналіста, хто тільки що увійшов у телецентр, міліціонер відповів: "Це ж чаклун Кулєбякін! Своя людина - він нам часто поради дає".

Читайте також:

Мексиканська поліція бореться з мафіозі за допомогою магії вуду

Бізнесмен убив матір за чаклунство

Оголошено конкурс на вакансію відьми. Зарплата - 80 тисяч доларів

У Литві з'явиться школа чаклунства

Повʼязані теми:

Наступна публікація